Wybór hurtowni dywanów. Jakiej firmie zaufać?

Wybór hurtowni dywanów. Jakiej firmie zaufać?

Wybór odpowiedniego sklepu lub odpowiedniej hurtowni dywanów i wykładzin to pierwszy krok potrzebny do wykończenia podłogi, która będzie odpowiadała wszystkim, nawet najbardziej wygórowanym potrzebom klienta. Nasza firma na pewno okaże się dla Państwa doskonałym partnerem i pomoże Wam w doborze odpowiednich wykładzin podłogowych, które będą dostosowane bezpośrednio do Waszych potrzeb. Możemy z czystym sumieniem polecić nasze usługi wszystkim klientom. O tym napisaliśmy w naszym dzisiejszym wpisie na blogu. Zachęcamy do lektury!

Wieloletnia działalność  w branży

Nasza firma może się pochwalić już wieloletnim doświadczeniem działalności w branży. Hurtownia i sklep Kamix w Tychach jest jednym z najbardziej cenionych przez klientów na Śląsku dostawców zarówno tradycyjnych dywanów, jak i wykładzin dywanowych i zmywalnych oraz wykładzin  przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty pochodzące od wielu różnych producentów, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Z wieloma z naszych dostawców współpracujemy nieprzerwanie już od wielu lat, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom ich produkty w bardziej atrakcyjnych cenach niż konkurencja.

Bogata oferta dywanów i wykładzin dla klientów indywidualnych

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów dywanów i wykładzin przeznaczonych do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, czyli m.in. w prywatnych domach i mieszkaniach. Przede wszystkim oferujemy bogatą ofertę różnego typu dywanów. Sprzedajemy zarówno dywany naturalne, z wełny lub z bawełny, jak i dywany z materiałów syntetycznych. Znajdziecie Państwo u nas dywany w różnych rozmiarach i w różnych sposobach wykończenia, m.in. dywany typu Shaggy, czyli dywany z długim włosiem, dywany sznurkowe, czyli płasko tkane, a przede wszystkim klasyczne dywany typu Axminster.

Oprócz tego oferujemy również szeroki wybór wykładzin dywanowych, które także w ostatnich latach coraz częściej są wybierane przez klientów indywidualnych jako praktyczny sposób wykończenia pomieszczeń przechodnich, sypialni czy pokojów dziecięcych. Tu również możemy się pochwalić szerokim asortymentem o urozmaiconych wzorach i bogatych kolorach, które można dobrać według własnego gustu.

Bogata oferta wykładzin dla firm

Nasza hurtownia dywanów i wykładzin posiada również szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla klientów biznesowych. Wśród sprzedawanych przez nas produktów znajdują się zarówno idealne do wykończenia przestrzeni biurowych wykładziny dywanowe, jak i różnego typu wykładziny obiektowe. Są one idealne w miejscach o dużym natężeniu ze względu na dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość utrzymywania ich w czystości.

Szeroki zakres świadczonych usług montażu i renowacji wykładzin

Dużą zaletą naszej firmy jest też to, że oprócz sprzedaży wysokiej klasy wykładzin i dywanów zajmujemy się również świadczeniem różnego rodzaju usług. W związku z tym kupując wybrany rodzaj wykładziny dywanowej mogą Państwo u nas od razu zamówić także np. usługę jej montażu. Usługi montażu wykładzin dywanowych i wykładzin obiektowych świadczymy już od wielu lat, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że powierzając nam takie zadanie, na pewno wykładzina będzie się profesjonalnie położona.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *