Wykładziny PCW

Jeżeli poszukują Państwo odpowiedniego pokrycia podłogowego, szukając alternatywy dla dywanów, posadzek czy desek, ciekawym rozwiązaniem są elastyczne wykładziny PCW. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje większe bezpieczeństwo niż w wypadku innych produktów.

Wykładziny są stosunkowo cienkie- zwykle mają ok. 0,8- 4,5 mm grubości. Dzięki temu są doskonałymi przewodnikami ciepła. Zmiany temperatury nie niszczą ich ze względu na dużą elastyczność, która sprawia, że wykładziny PCW dobrze znoszą rozszerzanie czy kurczenie się. Stąd doskonale nadają się do takich pomieszczeń, w których oczekujemy szybkiego nagrzewania się podłogi, np. do łazienki. Wykładziny PCW znakomicie sprawdzają się także w placówkach służby zdrowia i oświaty.

Syntetyczny materiał wykazuje dużą trwałość i łatwo się go czyści. Znaczącym atutem jest możliwość stworzenia dowolnej aranżacji według uznania. Dostępnych jest wiele różnych kolorów i wzorów, co umożliwia realizację interesujących i oryginalnych projektów oraz dopasowanie do wystroju wnętrza. Wykładziny PCW okazują się doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie stosuje się dywanów czy posadzek. Chronią podłogę przed uszkodzeniami i dają komfort łatwego utrzymania czystości.