Panele LVT

Biorąc pod uwagę oczekiwania i uwagi klientów, wprowadziliśmy ofertę luksusowych i eleganckich paneli LVT. Zalety ich zastosowania to poza walorami estetycznymi także wyjątkowa funkcjonalność. Nowoczesne panele LVT są stworzone dla ludzi, lubiących komfort, ceniących swój czas i doceniających najnowsze trendy wnętrzarskie. Panele LVT cechuje wysoka wytrzymałość na eksploatację i uszkodzenia oraz uniwersalność stosować je można w salonie, sypialni, korytarzu, a nawet w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu jak biura czy restauracje.

Panele winylowe LVT są antystatyczne i wodoodporne, można je montować na ogrzewaniu podłogowym. Prezentują się wyjątkowo estetycznie, gustownie dopasowując się do różnych stylów aranżacji przestrzeni i stanowiąc inspirację do interesujących kompozycji wnętrza. Panele mają różnorodne rozmiary i kształty i doskonale imitują strukturę drewna czy wygląd kamienia.  Panele LVT stanowią doskonałą alternatywę dla paneli tradycyjnych czy desek podłogowych.

Zadowoleni użytkownicy cenią je za nowoczesny design i łatwość utrzymania czystości. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kolorów i wzorów i do wypróbowania paneli LVT w swoim domu.

Panele LVT