Linoleum

Linoleum to materiał mający długą tradycję, gdyż stosowano go już ponad sto lat temu. Nasze linoleum, produkowane według współczesnej technologii, w wersji unowocześnionej, z zabezpieczoną woskiem warstwą, wykazuje trwałość nawet do 30 lat. Linoleum jest stosowane w miejscach, gdzie ważne jest bezpieczeństwo oraz odporność na uszkodzenia  czy ścieranie związane z dużym natężeniem ruchu.

Jest materiałem stworzonym wyłącznie z surowców naturalnych, m.in. z oleju lnianego oraz żywicy. To w pełni ekologiczna, biodegradowalna wykładzina, która nie zawiera substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego. Linoleum ma właściwości dzięki którym jest higieniczne, nie rozwijają się na nim bakterie i nie wykazuje podatności na zabrudzenia. Ponadto można je układać na ogrzewaniu podłogowym. Doskonale nadaje się do sal sportowych, pokojów do zabaw i gimnastyki, gdyż nie da się na nim poślizgnąć, dzięki czemu linoleum to materiał bardzo bezpieczny.

Polecamy linoleum, które jest materiałem z długą tradycją, a jednocześnie dzięki unowocześnieniu procesu produkcji prezentuje dziś wysoką jakość i elegancki, estetyczny wygląd. Jeśli cenisz ekologiczne rozwiązania, to z pewnością najlepsza propozycja na rynku wykładzin podłogowych.