Włóknina antypoślizgowa

Włóknina antypoślizgowa jest najprostszym i najlepszym rozwiązaniem na przesuwające się dywany i chodniki. Po jej zastosowaniu nie ma już potrzeby poprawiania i przesuwania dywaników czy wycieraczek. Trzymają się w jednym miejscu, przylegając pewnie do podłoża. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających zwierzęta oraz dla rodziców małych dzieci. Włóknina antypoślizgowa zwiększa bezpieczeństwo poruszania się po mieszkaniu.

Jest doskonała nawet do gładkich i śliskich podłóg, po których dywany i maty swobodnie się przesuwają i wymagają ciągłego poprawiania. Włóknina antypoślizgowa sprawdza się na wielu różnych podłożach. Doskonale przylega do parkietów, paneli, kafelków i innych powierzchni.

Dzięki specjalnej powłoce materiał przylega dokładnie do podłogi. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ochronić podłoże przed uszkodzeniami, lub np. wykorzystują dywan do zamaskowania niedoskonałości. Nasza włóknina antypoślizgowa ułatwia utrzymanie estetyki pomieszczenia.

Możliwe jest zakupienie włókniny w dowolnym wymiarze, jak i jej docięcie. Włóknina antypoślizgowa to wyjątkowy produkt, który dzięki uniwersalnemu zastosowaniu oraz niezawodności można polecić każdemu.