Wykładziny obiektowe

Wybór pokrycia podłogowego odpowiedniego dla obiektów użyteczności publicznej to często nie lada wyzwanie dla przedsiębiorcy czy dyrektora. Nasza oferta, obejmująca różnego rodzaju wykładziny obiektowe wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy szeroki wybór wykładzin w rolkach, płytek dywanowych i innych pokryć, nadających się do różnego typu placówek  takich jak restauracje, szkoły i przedszkola, szpitale i przychodnie, hotele, biura itd.

Oferowane przez nas wykładziny spełniają wszelkie normy, takie jak np. przepisy przeciwpożarowe i są znakomicie przystosowane do użytku w przestrzeni publicznej.

Niewątpliwe atuty naszych wykładzin to trudnopalność, wysoka jakość włókien, która gwarantuje wysoką trwałość na uszkodzenia, ścieranie i zabrudzenia. Wykładziny obiektowe nie blakną i nie tworzą nieestetycznych zagnieceń. Przylegają idealnie do podłoża. Tworzą komfortową atmosferę dla pracowników, zwiększając ich zadowolenie i efektywność pracy. Zaletą jest możliwość dopasowania kolorystycznego do wystroju wnętrza, co wyjątkowo cenione jest np. w hotelach.

Nasze wykładziny obiektowe to gwarancja trwałości na lata oraz najwyższej jakości i estetyki.

wykładzina w płytkach dywanowych