Od 20.08.2021 TOTALNA obniżka cen. Serdecznie zapraszamy!

Dywany wełniane i syntetyczne – Oferta Kamix

W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór różnego typu dywanów. Dywany bardzo często są jednym z podstawowych elementów aranżacji domu czy mieszkania. Mogą być również doskonałym dodatkiem wystroju biur. Umieszczenie na podłodze w salonie czy w sypialni miękkiego dywanu jest zawsze bardzo dobrym uzupełnieniem przestrzeni. Dywany dodają nam wiele komfortu, a dobrze dobrane podkreślają aranżację całego wnętrza.

Duży wybór różnego typu dywanów

W naszym salonie w Tychach mogą Państwo kupić wiele rodzajów dywanów w stylu klasycznym i nowoczesnym. Oferujemy dywany w różnych rozmiarach, zarówno dywany płaskotkane (tzw. dywany sznurkowe), jak i dywany z długim włosiem typu Shaggy. Oferujemy także możliwość konfekcjonowania dywanów z wykładzin według 8 różnych technologii wykończenia. Dostępne u nas dywany różnią się od siebie także materiałem, z którego są wykonywane.

Dywany wełniane i z domieszką syntetyków

W naszej ofercie jest bogaty wybór dywanów wełnianych oraz dywanów wełnianych z domieszką włókien syntetycznych. Dywany wykonane z wełny są najchętniej wybierane do stosowania w domach i mieszkaniach. Są przede wszystkim bardzo eleganckie oraz miękkie i miłe w dotyku, dzięki czemu można po nich chodzić nawet gołą stopą. Takie dywany mają także inne zalety. Nie elektryzują się, są odporne na trwało odgniecenia oraz tłumią dźwięki w pomieszczeniach. Niektóre modele dywanów wełnianych mają w sobie także domieszkę syntetyków, która sprawia, że nieco łatwiej się je czyści.

Dywany sztuczne z syntetyków

Alternatywą dla dywanów wełnianych są dywany wykonane z syntetyków, m.in. z poliamidu, poliestru czy akrylu. W zależności od rodzaju dywanów z materiałów sztucznych, mogą być one bardzo zbliżone wyglądem i charakterystyką do dywanów wykonanych z wełny. Największą zaletą wszystkich dywanów z syntetyków jest ich łatwość czyszczenia i niższa cena od dywanów wełnianych.