Obszywanie wykładzin

Pokrycia podłogowe to element decydujący o charakterze wystroju domu i mieszkania. Chodnik, dywan czy wykładzina dodają pomieszczeniom przyjemnej atmosfery. Wnętrza stają się bardziej estetyczne i gościnne. Jednak często produkty te, po dopasowaniu do odpowiedniego rozmiaru pomieszczenia, należy przyciąć, co jest przyczyną powstawania nieestetycznie prujących się fragmentów brzegowych. Aby cieszyć się z pięknej, stylowo wykończonej wykładziny należy po jej przycięciu obszyć brzegi.

Oferujemy obszywanie wykładzin i chodników różnego rodzaju. Posiadamy bogaty wybór nici, które można dopasować do koloru i stylu dywanu, a tym samym do Twojego mieszkania. Obszywanie wykładzin to nic innego jak ochrona brzegów materiału przed pruciem i strzępieniem. Specjaliści znający nowoczesną technologię i posiadający specjalny sprzęt, są w stanie wykończyć produkt za pomocą nici bądź taśm, poprawiając estetykę wykładziny.

Jednocześnie usługa ta zwiększa trwałość i odporność materiału na eksploatację. Obszywanie wykładzin sprawia, że prezentują się one zdecydowanie lepiej, nie prując się i nie niszcząc.  Obszywanie wykładzin wykonuje się na kilka różnych sposobów, w zależności od wykładziny i życzenia klienta. W celu poznania szczegółów usługi zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

obszywanie wykładzin