Wykładziny sznurkowe

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów pragniemy zaprezentować typ pokrycia podłogowego, wpasowujący się we współczesne trendy wzornictwa. Wykładziny sznurkowe, bo o nich mowa, są produktem posiadającym wiele wyjątkowych zalet, dzięki którym zyskują coraz większą popularność. Ich atutem jest wyjątkowa odporność- zarówno na plamy, powstające w wyniku użytkowania, jak i na zmiany temperatur czy promieniowanie słoneczne. Wykładziny nie gniją i nie butwieją, nie straszne im deszcze czy mróz.

Ze względu na te cechy produkty te są często stosowane na zewnątrz budynków. Nie jest to jednak zasadą i wykładziny sznurkowe doskonale sprawdzają się także we wnętrzach mieszkalnych. Tutaj ich atutem jest możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym, a także fakt, że są one produktem przyjaznym dla alergików. Stanowią doskonałą izolację od zimnej podłogi, dzięki czemu mieszkanie wzbudza wrażenie cieplejszego i bardziej przytulnego.

Wykładziny sznurkowe dodają wnętrzom elegancji i klasy, przykuwają wzrok i są z powodzeniem stosowane zarówno przez tradycjonalistów, jak i miłośników nowoczesnych aranżacji. W naszej ofercie znajdą Państwo wykładziny sznurkowe w wielu różnych wzorach i kolorach, które stosować można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.