Kolekcja smartstrand

Z czym kojarzy się wykładzina podłogowa? Z wyjątkowym uczuciem ciepła i przytulnej atmosfery, izolacją od zimnej podługi, wytłumieniem odgłosu kroków, a także elegancką estetyka wnętrza. Wykładziny Smartstrand poza tymi niewąpliwymi atutami, posiadają wiele dodatkowych zalet. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy nowatorskie i rewolucyjne rozwiązanie w zakresie pokryć podłogowych. Wyjątkowe zalety technologii Smartstrand wprowadzają do domu  czystość oraz komfort.

Przede wszystkim zapewniają ochronę przed zabrudzeniami i plamami, nawet tymi rozlanymi, dzięki technologii nie absorbującej wilgoci. Niezwykle łatwo jest utrzymać porządek, czyszczenie jest bardzo proste i nie ma możliwości powstawania nieprzyjemnego zapachu.

Uczucie ciepła i miękkości pod stopami przy każdym kroku? Teraz, z wykładzinami Smartstrand jest to możliwe. Mają one więcej włókien niż powszechnie wykorzystywane wykładziny, co sprawia, że są niezwykle przyjemne w dotyku.

Wyłącznie wykładziny Smartstrand są produkowane z włókien nie zawierających substancji szkodliwych dla środowiska. Ponadto ich trwałość i odporność na uszkodzenia jest nieporównywalna z innymi pokryciami podłogowymi.

Wystarczy sięgnąć po naszą ofertę, aby zapewnić sobie luksusową wygodę, przytulny nastrój, nieskazitelną czystość i poczucie bezpieczeństwa.