Obszywanie

Obszywanie dywanów i wykładzin to bardzo popularna usługa, która ma znaczący wpływ na estetyczny wygląd mieszkania. Polega ono na wykończeniu krawędzi materiału, dzięki czemu nie niszczeje on i nie strzępi się na brzegach. Zarówno tkaniny przycinane jak i te poddawane renowacji wymagają dokładnego obszycia.

Nasi specjaliści zabezpieczają brzegi wykładziny przed pruciem i strzępieniem za pomocą nici i taśm wykończeniowych najlepszego gatunku. Dzięki nowoczesnej technologii obszywanie zapewnia pokryciom podłogowym trwałość oraz piękny wygląd.

Usługa wykonywana jest za pomocą profesjonalnego sprzętu i ze znajomością najnowszych technologii, dzięki czemu obszywanie gwarantuje większą trwałość wykładzin i dywanów. Nie strzępią się, są za to znacznie bardziej trwałe, a także estetycznie i solidnie wykończone.

Obszywać można pokrycia podłogowe wyprodukowane z różnego rodzaju włókien. Istnieje kilka typów obszyć, z wykorzystaniem różnych rodzajów nici i taśm. Dobierane są one do koloru dywanu lub wykładziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem, a także służymy profesjonalną obsługą i pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

obszywanie wykładzin