Od 20.08.2021 TOTALNA obniżka cen. Serdecznie zapraszamy!

Hurtownia dywanów i wykładzin Kamix w Tychach – O nas

o firmie kamix

Nasza firma jest jedną z większych i bardziej cenionych hurtowni dywanów i wykładzin nie tylko w Tychach, ale także na terenie całego województwa śląskiego. Z naszych usług korzysta bardzo wielu klientów indywidualnych oraz firm nie tylko z Tych, w których mieści się nasz salon z dywanami i wykładzinami, ale także z innych okolicznych miast i miejscowości.

Współpraca z wieloma producentami dywanów i wykładzin

Istniejemy na rynku od 1991 roku i od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży wykładzin i dywanów. Oprócz tego oferujemy swoim klientom także różnego rodzaju produkty montażowe do podłóg oraz akcesoria wykończeniowe. Świadczymy także usługi montażu oraz obszywania wykładzin. Współpracujemy z wieloma cenionymi producentami dywanów i wykładzin z Polski, ale także z całej Europy i ze świata.

Dzięki już prawie 30-letniej działalności na rynku jesteśmy w stanie Państwu zaoferować największy wybór różnego typu dywanów oraz wykładzin podłogowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy także najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług obejmujących dobór odpowiedniej wielkości wykładziny, jej montaż oraz obszycie.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług! W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Tychach.

logo kamix