Obszycie

To w jaki sposób prezentuje się podłoga, ma często decydujący wpływ na wygląd naszego mieszkania. Dobór odpowiedniej wykładziny czy dywanu, często znacząco zmienia wystrój, dodając mu przytulnego charakteru.

Zazwyczaj pokrycia podłogowe wymagają przycięcia w trakcie montażu, dywany natomiast z czasem wymagają renowacji. Nasza oferta obejmuje obszycie wykładzin, dywanów i chodników, dzięki czemu nie tylko poprawia się ich estetyka, ale także wydłuża trwałość. Prujące się i obszarpane brzegi to zarówno nieelegancko snujące się nitki, jak i krótszy czas eksploatacji. Obszycie sprawia, że pokrycia podłogowe mogą dłużej służyć swoim użytkownikom i są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Nasi specjaliści wykonują obszycie brzegów materiału z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Posiadamy fachową wiedzę i wykonujemy usługę z należytą dokładnością. Dobieramy typ obszycia do danego pokrycia podłogowego, a także uwzględniamy specjalne życzenia klientów. Stosujemy nici i taśmy w kolorach dopasowanych do wykładziny czy dywanu.   

Obszycie brzegów pokrycia podłogowego to usługa, której efekty możemy podziwiać przez długi czas. Trwałe i estetycznie wykończone dywany są wyrazem gościnności i otwartości gospodarzy domu, co dostrzegają nasi klienci. Sprawdź naszą ofertę już dziś.