Listwy progowe

Listwy progowe służą do zniwelowania wszelkich nierówności, powstałych między podłogami przy łączeniu pokoi. Równie dobrze mogą się one sprawdzić przy likwidowaniu różnic wysokości pomiędzy podłożami wykonanymi z różnych surowców, jak np. paneli i desek lub płytek. Mogą one także maskować szczelinę, którą pozostawia się pomiędzy dwiema posadzkami.

W każdym z tych wypadków listwy progowe służą estetyce, a jednocześnie są funkcjonalne. Kolejną ich zaletą jest zwiększenie bezpieczeństwa, dzięki zlikwidowaniu różnic wysokości podłóg w pomieszczeniach. Ponadto jest to znaczne ułatwienie dla osób korzystających z różnego typu elektronicznych urządzeń sprzątających, które to wymagają prostej i równej podłogi.

Listwy progowe dostępne są w wielu różnych kształtach i rozmiarach, a także w kolorze dopasowanym do barw podłóg. Oferujemy listwy wyprodukowane z różnych materiałów, tak by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego do swojego domu. System montażu naszych produktów jest szybki i łatwy- wystarczy klej lub pianka.

Grono naszych zadowolonych klientów potwierdza, że zwiększają one estetykę mieszkania, a także poleca nas rodzinie i przyjaciołom- sprawdź i ty.

listwy progowe