Sztuczna trawa na Śląsku

Oferujemy imitację naturalnej trawy, odporną na wilgość, zmiany temperatury i promienie słoneczne. Sztuczna trawa śląsk doskonale naśladuje swoją żywą odpowiedniczkę. Jest wyjątkowo estetyczna i funkcjonalna. Kolory, barwa i szczegóły wyglądają jak prawdziwe, a do tego są trwałe- nie blakną i nie wycierają się.

Sztuczna trawa to najlepsze rozwiązanie w miejscach, gdzie wysianie bądź odpowiednia pielęgnacja naturalnej trawy byłyby niemożliwe. Nie wymaga specjalnych zabiegów ani narzędzi. Koniec z koszeniem trawnika. Sztuczna trawa gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy. Sprawdza się w różnych miejscach, jak tarasy, place zabaw, ogród, basen, a także w formie wykładziny lub  uzupełniając naturalny trawnik

Sztuczna trawa jest bezpieczna dla zdrowia i posiada odpowiednie atesty. Interesującym rozwiązaniem jest stosowanie jej na terenie przeznaczonym do uprawiania sportu, jak np. pola golfowe. Dzięki sztucznemu trawnikowi można stworzyć teren do rekreacji dla całej rodziny. Dołącz do grona zadowolonych klientów i już nigdy nie martw się o koszenie, dosiewanie czy podlewanie trawnika. Sztuczna trawa to gwarancja perfekcyjnej trawy i wygody użytkowania na lata.