Kleje do wykładzin

Poszukujesz środka, dzięki któremu montaż twojej wykładziny będzie wygodny i prosty, a jednocześnie zapewni twojej podłodze estetyczny wygląd na długie lata? Nasze kleje do wykładzin to produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy gotowe do użytku kleje do wykładzin, przeznaczone do spajania różnego rodzaju pokryć podłogowych z podłożem. Posiadają znakomite parametry w zakresie przyczepności do podłóg o różnej strukturze: betonu, drewna, tworzyw sztucznych, a także do różnego typu wykładzin podłogowych.

Kleje do wykładzin solidnie łączą pokrycie z podłożem na długi czas, na całej powierzchni podłogi. Brzegi wykładzin nie zwijają się, nie ma efektu odgnieceń i zagięć. Produkt nie ma nieprzyjemnego zapachu, nie jest produktem łatwopalnym, natomiast jest bezpieczny dla zdrowia oraz środowiska naturalnego. Klej wystarczy rozprowadzić szpachelką, dokładnie przytwierdzić pokrycie do podłogi i po wyschnięciu można się cieszyć znakomitym efektem i wyjątkową trwałością.

Produkujemy najwyższej jakości kleje, całkowicie bezpieczne, wygodne i łatwe w użyciu oraz gwarantujące trwałość i precyzyjny efekt. Już teraz sięgnij po naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów.

kleje do wykładzin