Od 20.08.2021 TOTALNA obniżka cen. Serdecznie zapraszamy!

Wykładziny dywanowe

Oprócz bogatego wyboru dywanów oraz wykładzin obiektowych z PCW, w naszej ofercie znajdą Państwo również wykładziny dywanowe. Ten rodzaj pokrycia podłogi jest szczególnie chętnie stosowany w pomieszczeniach biurowych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Bardzo często jest jednak także wybieranych przez klientów indywidualnych, którzy szukają ciekawego materiału do pokrycia podłogi w swoim domu czy mieszkaniu. Dlaczego wykładziny podłogowe są tak chętnie wybierane przez klientów?

Jakie są zalety wykładzin podłogowych?

Zalet wykładzin podłogowych jest bardzo wiele. Do najważniejszych z nich należą stosunkowo niskie koszty ich zakupu i montażu, połączone z bogactwem dostępnych wzorów i kolorów. Wykładziny dywanowe w naszym salonie z dywanami w Tychach są dostępne w praktycznie każdym kolorze oraz zróżnicowanym wzornictwie, dzięki czemu z łatwością znajdą Państwo u nas taki rodzaj wykładziny, która stanie się idealnym elementem wykończenia aranżacji przestrzeni biurowej czy własnego domu.

O wyborze wykładziny podłogowej, zamiast paneli, parkietów lub innych rodzajów wykończenia podłogi, decydują także jej znakomite właściwości izolacyjne. Dzięki wykładzinie dywanowej zapewniamy w pomieszczeniu bardzo dobrą izolację cieplną oraz izolacje akustyczną. Jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach biurowych.

Nasza firma oferuje także usługi montażu wykładzin dywanowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej szczegółowej oferty, zachęcamy do kontaktu z biurem naszego salonu w Tychach. Istnieje u nas możliwość zakupu wykładzin dywanowych – kuponów prosto od producenta. Daje to klientom praktycznie nieograniczone możliwości pozyskania produktów dostępnych na światowym rynku.

Kolekcja wykładzin SMARTSRAND

Ze względu na swoją wyjątkowość ze sprzedaży kuponowej została wydzielona kolekcja SMARTSTRAND. Jest to nowość na polskim rynku. Wykładzina ta jest produkowana z włókien nowej generacji opatentowanej przez firmę DuPont. Unikatowa przędza powoduje, że wykładzina objęta jest 25-letnią gwarancją użytkową i dożywotnią odpornością na plamienia.