Wykładziny do szkół

Wykładziny do szkół i przedszkoli to produkty, które muszą spełniać określone wymagania i być dostosowane do konkretnych potrzeb. Polecamy pokrycia podłogowe najwyższej klasy, o doskonałej odporności na ścieranie. Można je stosować w miejscach, które cechują się znacznym natężeniem ruchu.

Oferujemy wykładziny do szkół wysokiej jakości, dostosowane do obowiązujących standardów w zakresie trwałości i twardości. Nasze produkty spełniają kryteria obowiązujące dla pokryć podłogowych do korytarzy szkolnych oraz sal lekcyjnych różnego rodzaju. Wykładziny nie przyjmują wilgoci i brudu, są antystatyczne i redukują dźwięki, co sprawdza się szczególnie w salach informatycznych i innych pomieszczeniach, gdzie znajdują się komputery.

Stworzone przez nas wykładziny do szkół dostosowaliśmy do realiów, w związku z czym nie są rozwiązaniem bardzo kosztownym, a jednocześnie dbamy o najwyższą jakość i trwałość produktów. Ważnym aspektem jest łatwość w utrzymaniu czystości, a także bezpieczeństwo, które w wypadku wykładzin dla szkół, musi być priorytetem.

Pragniemy zaproponować państwu pokrycia podłogowe tworzone z pasją, dbałością o najmłodszych użytkowników oraz grono pedagogiczne. Komfort i funkcjonalność to cele które przyświecają naszej marce, natomiast pasja i doświadczenie pozwalają produkować najwyższej jakości wykładziny do szkół.

Wykładziny