Shaggy

Marzysz o przytulnej atmosferze, komforcie i cieple domowego ogniska? Puszyste, miękkie i przyjemne w dotyku dywany typu shaggy, czyli popularne włochacze, z pewnością przypadną do gustu każdemu.

Włochate dywany zostały wyprodukowane według najnowszych technologii z zastosowaniem włókna typu shaggy, charakteryzującego się wyjątkową wytrzymałością. Dywany nie przyciągają kurzu co sprawia, że doskonale nadają się do mieszkań alergików. Czyszczenie dywanów nie sprawia większych trudności, a nawet przy częstym odkurzaniu nie niszczą się i nie blakną.

Sprawdzają się także w pokoju dziecięcym. Są mięciutkie i puszyste co sprawia, że maluchy je uwielbiają, a przy tym gwarantują bezpieczeństwo w razie upadku i izolację cieplną od podłogi.

Dywany typu shaggy cieszą się niezmiernie dużą popularnością ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości, ekonomię oraz wyjątkowe wzornictwo. Obecność puchatego dywanu dodaje pomieszczeniom charakteru, stanowi dopełnienie aranżacji. Shaggy są odpowiednie do praktycznie wszystkich typów wnętrz. Wynika to z ich bogatej kolorystyki oraz możliwości doboru odpowiedniego kształtu i wymiarów.  Oferujemy wybór kształtów, rozmiarów i kolorów odpowiadający najnowszym trendom i oczekiwaniom naszych klientów.

dywany shaggy tychy