Dywany wełniane

Wełniane dywany są doskonałym dopełnieniem aranżacji wnętrz. Poprzez zastosowanie najwyższej jakości wełny oraz najnowszych technologii uzyskaliśmy nowoczesny produkt, który czerpie z tradycji, jednocześnie nie tracąc na aktualności.

Polskie dywany wełniane mają wieloletnią tradycję i słyną z wysokiej jakości. Są wyjątkowe dzięki swojej sprężystości, odporności na uszkodzenia, ścieranie czy blaknięcie koloru. Dzięki tym ogromnym zaletom, dywany te często stosuje się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w miejscach użytku publicznego. Wełna stanowi gwarancję trwałości, a także jest materiałem trudnopalnym, co zapewnia bezpieczeństwo w wypadku pożaru.

Dostępne obecnie wzory umożliwiają dopasowanie dywanu do wielu stylów aranżacji wnętrz. Sprawdzają się one więc nie tylko w pomieszczeniach o wystroju orientalnym czy tradycyjnym, ale dzięki szerokiej palecie dostępnych wzorów i kolorów, nadają charakteru także wnętrzom, w których króluje nowoczesny design. Wełniane dywany dodają przestrzeni ciepła i przytulnego charakteru, są dopełnieniem wystroju oraz pasują do każdego typu i wymiaru wnętrza.  Gwarantujemy Państwu bogatą ofertę, umożliwiającą szeroki wybór, dopasowany indywidualnie do potrzeb klienta.

Wykładziny