Wykładziny obiektowe dla klientów instytucjonalnych – O nas

o firmie kamix

Nasza firma działa na rynku już od niemal 30 lat. Od samego początku naszej działalności posiadamy także bogatą ofertę przeznaczoną dla klientów instytucjonalnych. Oferujemy dla Państwa bardzo duży wybór różnego typu wykładzin obiektowych, zarówno tekstylnych wykładzin podłogowych, jak i paneli winylowych. Pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań oraz świadczymy usługi ich montażu. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną ekipę, dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta według naszej zasady „Wszystko co robimy dla naszych Klientów robimy tak jak byśmy robili dla siebie i naszych przyjaciół, tak aby każdy do nas wrócił”.

Dlaczego warto korzystać z oferty Kamix?

Nasza firma jest najbardziej cenionym dostawcą wykładzin oraz wykonawcą usług montażu wykładzin obiektowych na Śląsku. Przez lata swojej pracy dokonaliśmy montażu setek tysięcy m2 wykładzin dywanowych oraz wykładzin z PVC, LVT i linoleum. Nasze usługi świadczyliśmy w wielu rodzajach budynków użyteczności publicznej, m.in. w budynkach biurowych, obiektach oświatowych, sklepach i obiektach handlowych, w budynkach sportowych czy hotelach, nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku możemy dla Państwa stworzyć wyjątkową i niezwykle atrakcyjną finansowo ofertę najlepszych produktów i najwyższej klasy usług.
Zapraszamy do współpracy. Razem dokonamy dużych rzeczy, sprostamy wymagającym oczekiwaniom.