Listwy do wykładzin

Kiedy montujemy wykładzinę podłogową, standardową praktyką przy wykańczaniu podłogi i miejsc styku ze ścianami są listwy do wykładzin. Poza funkcjami estetycznymi, mają one również rolę bardzo praktyczną. Listwy do wykładzin maskują kable i ochraniają rożnego typu przewody przed uszkodzeniami i wilgocią oraz zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki nim pod wykładzinę i w miejscach styków ścian z podłogą nie dostają się brud, kurz i pył.

Listwy do wykładzin sprawiają, że pokrycie przylega do podłoża, a brzegi materiału nie zaczynają się strzępić.

Prezentujemy listwy do wykładzin w różnych wersjach kolorystycznych, a także różnego typu i długości, tak aby móc dopasować je do wymiarów pomieszczenia. W naszej ofercie są również modele przydatne przy wykładaniu pokrycia na schodach.

Montaż listw zależy od wybranego modelu- możliwy jest zakup listw montowanych na kleju lub przy użyciu wkrętów. Dopasowują się do różnego typu wykładzin- dywanowych, PCV i innych.

Nasze listwy cechuje wygodny i łatwy montaż, a także elegancki wygląd, gwarantujący estetykę wykończenia. Ważnymi wartościami są dla nas bezpieczeństwo użytkowników wykładzin oraz trwałość i jakość produkowanych listw.