Nakładki na schody

Nakładki na schody to popularne rozwiązanie, które służy do ochrony stopni przed uszkodzeniami, brzydkimi zarysowaniami, a także sprawia, że schody prezentują się bardziej estetycznie i wpasowują w wystrój wnętrza.

Wykonuje się je z różnych materiałów, mogą być różnej grubości, a także bardzo miękkie i puszyste, wyprodukowane z włókien typu shaggy. Nakładki na schody, jak każde pokrycie podłogowe, można dopasować do wystroju wnętrza. Obecnie produkowana jest ogromna ilość wzorów i kolorów. Popularne są również nakładki na schody zewnętrzne, które zapobiegają ślizganiu się i są odporne na niskie temperatury. Zapobiegają one również ścieraniu się stopni.

Nakładki z naszej oferty są bardzo przyjemne w dotyku, wytrzymałe i odporne na działanie promieni słonecznych, zmiany temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne. Wymiary i kształty można dostosować do konkretnych stopni.

Odpowiednio przymocowane nakładki na schody to komfort dla stóp oraz stabilność podczas użytkowania. Są one także rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, nie kosztują wiele, a korzyści z ich zastosowania są spore. Zwiększają bezpieczeństwo poruszania się po domu oraz estetykę pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.