Wycieraczki

Wita gości od progu, dopełnia stylu aranżacji mieszkania, a jednocześnie zapobiega ewentualnym zabrudzeniom, które mogłyby dostać się do środka na podeszwach butów. Wycieraczki są uroczym i przytulnym rozwiązaniem dla osób gościnnych i schludnych. Tychy to inspirujące miasto ludzi otwartych i pogodnych, stąd tutaj powstała nasza oferta. Wycieraczki stanowią ciekawy gest powitalny, a także ukłon w stronę polskiej tradycji.

Proponujemy duży wybór wycieraczek, zarówno tych klasycznych i neutralnych, jak i we wzorach bardziej ekstrawaganckich, przykuwających wzrok naszych gości. Z pewnością uda się Państwu znaleźć model wpasowujący się w estetykę wystroju mieszkania.

Nasze wycieraczki są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Polecamy szczególnie naturalne, twarde i elastyczne włókna oraz gumę, która doskonale zatrzymuje wilgoć. Wycieraczki cechuje łatwość czyszczenia i wysoka trwałość. Nawet intensywna eksploatacja nie powinna mieć negatywnego wpływu na estetykę wycieraczki. Sprzyja temu nowoczesna technologia produkcji i jakość dobieranych przez nas materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi propozycjami ciekawych i funkcjonalnych wycieraczek.