Panele vinylowe Śląsk

Dobór podłogi, która z powodzeniem będzie nam służyć latami, a jednocześnie dopełni wystroju wnętrza, to nie lada wyzwanie. Nasza oferta nowoczesnych paneli vinylowych to estetyczne i wygodne rozwiązanie, stworzone według technologii zapewniającej wysoką odporność na uszkodzenia i wyjątkową trwałość. Cechy te sprawiają, że służą nam one przez długie lata, nie tracąc na estetyce. Zaprojektowane przez nas panele vinylowe śląsk są stworzone dla tych, którzy cenią najwyższą jakość i komfort.

Warstwa wierzchnia paneli jest odporna na plamy i zarysowania, jednocześnie chroni przed zabrudzeniem i ułatwia ich czyszczenie. Panele vinylowe śląsk w firmie Kamix tłumią odgłosy kroków i są miłe w dotyku, co uprzyjemnia chodzenie boso po mieszkaniu. Elastyczny materiał, z którego zostały wykonane, ułatwia montaż, a jednocześnie nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne.

Możliwość szerokiego wyboru spośród naturalnych kolorów i odcieni i estetyczne, matowe wykończenie sprawiają, że panele vinylowe można dopasować do mebli, ścian i innych elementów aranżacji wnętrza. Wystarczy dobrać odpowiednią propozycję z naszej oferty i cieszyć się podłogą wykonaną z najwyższą starannością, trwałą i odporną na wilgoć, a jednocześnie wpisującą się w nowoczesne trendy wzornictwa.