Wycieraczki zewnętrzne

Uszkodzenia, zarysowania czy przebarwienia podłogi wyglądają nieestetycznie i właściwie nie da się ich w prosty sposób naprawić. Brud jest główną przyczyną wszelkich zniszczeń, jakim ulega podłoga w budynkach. Panele, wykładziny czy parkiety bardzo źle znoszą drobinki kurzu i pyłu, które dostają się w głąb włókna, drewna czy tworzywa, co powoduje mikrouszkodzenia. Wycieraczki zewnętrzne to ochrona przed dostawaniem się brudu i kurzu do wnętrza budynku. Znacznie ograniczają ilość zabrudzenia, które zostaje wniesione do środka na podeszwach butów.

Wycieraczki zewnętrzne to trwałe produkty, o dużej odporności na czynniki atmosferyczne, wilgoć oraz niską i wysoką temperaturę. Skutecznie zatrzymują pył, kurz i brud z butów, dzięki czemu chronią podłogi przed uszkodzeniami, plamami, przebarwieniami i zabrudzeniem.

Wycieraczki zewnętrzne są produktami stworzonymi z dobrych, trwałych surowców, co gwarantuje wysoką skuteczność. Jest to najlepsze rozwiązanie w zakresie dbania o podłogi i dywany. Proponujemy gotowe modele, a także wykonujemy specjalne zamówienia na wymiar.  

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, a zapewnisz swoim podłogom długotrwale estetyczny wygląd, a także poświęcisz mniej czasu na pielęgnację i czyszczenie.