Od 20.08.2021 TOTALNA obniżka cen. Serdecznie zapraszamy!

Wykładziny z PCV

W ofercie sklepu Kamix w Tychach znajdą Państwo szeroki wybór wykładzin wykonanych z PCW, czyli z polichlorku winylu. Są to wykładziny bardzo często wykorzystywane jako wykładziny obiektowe do: biur, szkół, szpitali itp. W naszej ofercie znajdą Państwo wykładziny z PCW o różnej wytrzymałości w szerokościach 2, 3, 4 i 5 m oraz o zróżnicowanej grubości całkowitej i o różnej grubości warstwy użytkowej.

Jakie są zalety wykładzin z PCV?

Największymi zaletami wykładzin wykonanych z PCV są ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Są to cechy szczególnie pożądane w obiektach, w których jest bardzo duże natężenie ruchu. Dobrze dobrana i prawidłowo zamontowana wykładzina z PCV może być bez przeszkód użytkowana przez wiele lat.

Wymogi montażu wykładziny obiektowej z PCV są podobne jak wymogi montażu tradycyjnych wykładzin dywanowych. Jeżeli nie są w stanie Państwo samodzielnie wykonać takiej operacji, nasza firma świadczy także usługi montażu wykładzin pcw. Zapraszamy do zakupów!